Doba jde dopředu. A my jdeme s dobou.

zařazeno v sekci: Novinky
Vážení zákazníci, určitě jste si všimli, že náš eshop prošel kompletní designovou proměnou. Věříme, že pro vás i pro nás půjde o změnu přínosnou.
21.08.2017

Vážení zákazníci, 

jistě jste si při vstupu na naše stránky všimli, že tady nic není jako dřív. Doba jde dopředu a i my se postupem času vyvíjíme a zlepšujeme. Za šest let našeho působení na trhu jste mohli poznat webové stránky našeho eshopu hned v několika verzích. Dnes, 30 března 2017, vám hrdě představujeme nejnovější variantu našich  webových stránek a věříme, že se vám budou líbit a budete se k nám rádi vracet. 

Razíme heslo, že nejdůležitější věcí je spokojenost zákazníka. A to nejen v okamžiku, kdy rozbalíte svůj balíček, ale i při nákupu samotném. Při vývoji nové verze eshopu jsme tedy kladli důraz na to, abychom vám mohli poskytnout co nejpříjemnější prostředí. Jdeme s dobou a mobilní zařízení pro nás nejsou neznámým pojmem. Proto jsou naše stránky plně přizpůsobené i pro zobrazení na obrazovkách vašich chytrých telefonů a tabletů. 

Vývoj byl dlouhý a náročný, věnovali jsme spoustu času tomu, aby vše bylo vyladěno k co největší dokonalosti. Chybu ale nikdy nelze úplně vyloučit, a ve světě jedniček a nul to platí obzvlášť. Proto bychom vás rádi požádali, abyste nám prominuli, pokud se v několika prvních dnech po spuštění najdou nějaké technické problémy, ať už při prohlížení stránek, nebo přímo v procesu nákupu.

Pokud nějakou chybu odhalíte, nenechávejte si jí pro sebe a nebojte se nám napsat nebo zavolat. Dost možná už o ní víme a usilovně pracujeme na jejím odstranění, ale i tak budeme rádi za každý váš podnět. Naše zákazníky se snažíme vnímat jako jednu velkou rodinu, stejně, jako se vnímáme navzájem mezi sebou i ve firmě. Naše starost o vás nekončí v okamžiku, kdy balík s objednaným zbožím opustí dveře našeho skladu. 
Děkujeme vám za pochopení a vaší přízeň a doufáme, že s námi budete i nadále spokojení.

Váš tým FDsport

Líbí se vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli.