KupNajisto

Možná už jste si při objednávání na našich stránkách všimli, že našim zákazníkům poskytujeme možnost využití služby KupNajisto. Pokud netušíte, k čemu je to dobré a jaké výhody tato služba přináší, čtěte dál a dozvíte se víc.
09.03.2017

Rozumíme tomu, že nakupování zboží v eshopu může být tak trochu kupováním zajíce v pytli. Byť se vám snažíme připravovat kvalitní produktové popisky i fotografie k našemu zboží, nic nenahradí možnost si zboží osahat a vyzkoušet přímo.

Samozřejmě, mohli bychom namítat, že máte přece ochrannou 14 denní lhůtu, ve které můžete zboží vrátit nebo vyměnit. Čekání na vrácení peněz za vrácené zboží ale nemusí být pro každého příjemné. Tak proč nemít možnost si zboží vyzkoušet a zaplatit teprve až si budete skutečně jistí, že ho chcete?

Díky KupNajisto vám všechny starosti odpadají. Vy si objednáte zboží, které nám zaplatí právě KupNajisto. Vy máte v tu chvíli 14 dnů na to, abyste zboží v klidu vyzkoušeli a rozhodli se, jestli si ho ponecháte. Pokud se vám bude líbit a rozhodnete si ho nechat, zaplatíte do 14 dnů fakturu společnosti KupNajisto. Pokud ne, zboží nám v původním stavu zašlete zpět na naší adresu a veškerá další starost už je na nás, pro vás tím vše končí.

Navíc, KupNajisto má pro své ověřené zákazníky spoustu zajímavých výhod. Lhůta pro zaplacení se vám při bezproblémové první objednávce může posunout. Vy si tak tedy své zboží můžete objednat dnes, ale zaplatit ho až do 20. dne následujícího měsíce. Pokud by vás zaskočil nějaký nečekaný výdaj, tak ani to nevadí. Za poplatek si můžete nechat platbu rozložit do více splátek, nebo splatnost klidně i úplně odložit.

KupNajisto vám nabízí širokou škálu platebních možností. Nemusíte platit pouze klasickým bankovním převodem. K dispozici je vám také platba složenkou. Samozřejmostí je i možnost platby kartou online. A pokud vaše banka podporuje QR platby, máte možnost zaplatit jednoduše také prostřednictvím aplikace internetového bankovnictví ve vašem chytrém telefonu.

Líbí se vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli.